راه اندازی کمپین های موفق تبلیغات در گوگل با ثمین

وجه تمایز ثمین، کارشناس های آن می باشند که در موارد زیر حرفه ای هستند

تبلیغات در گوگل - تبلیغ در گوگل - گوگل ادوردز - ثمین ادوردز - google adwords
تبلیغات در گوگل - تبلیغ در گوگل - گوگل ادوردز - ثمین ادوردز - google adwords
تبلیغات در گوگل - تبلیغ در گوگل - گوگل ادوردز - ثمین ادوردز - google adwords
تبلیغات در گوگل - تبلیغ در گوگل - گوگل ادوردز - ثمین ادوردز - google adwords
تبلیغات در گوگل - تبلیغ در گوگل - گوگل ادوردز - ثمین ادوردز - google adwords
تبلیغات در گوگل

تبلیغات در گوگل، گوگل ادوردز، تبلیغ در گوگل

مناسبترین روش و مؤثرترین روش تبلیغات اینترنتی است. به کمک تبلیغات در گوگل آگهی وب سایت شما متناسب با بودجه شما در صفحه نخست نتایج جستجوی گوگل و سایتهای مرتبط با آن ( در صورت درخواست شما برای نمایش در شبکه نمایشی گوگل) برای کلمه های کلیدی مد نظر شما نمایش داده می شود. ثمین با توجه به زمینه کاری شما، کلمه های کلیدی و متن تبلیغات مورد نظر شما، وضعیت سایت شما و بودجه ای که برای کار تبلیغات در نظر گرفته اید تبلیغات کلیکی شما در گوگل را برایتان راه اندازی و مدیریت می کند. برای مشاوره و برنامه ریزی کمپین تبلیغات در گوگل خود با ما تماس بگیرید.

تبلیغات در گوگل

روند اجرای تبلیغات در گوگل به روش ثمین

تبلیغات در گوگل

ایجاد کمپین تبلیغاتی

کمپین همراه با گروههای تبلیغاتی راه اندازی خواهد شد. تنظیمات مکانی و زمانی مطابق با خواسته شما انجام می شود. تعیین استراتژی پرداخت با هدف کسب بالاترین نتیجه و بازگشت هزینه توسط متخصصین ثمین انجام می گردد.

تبلیغات در گوگل

بررسی کلید واژه ها

تعیین کلمه های کلیدی، پایه و اساس یک کمپین موفق است. ما کلمات کلیدی و هزینه ها را برای تعیین اینکه چه کلمات کلیدی توانایی ارائه بهترین رقابت در مزایده گوگل ادودز را دارند، بررسی و پیشنهاد می دهیم.

تبلیغات در گوگل

بررسی رقبای شما

بررسی رقبای شما که کمپین گوگل ادوردز دارند بسیار مفید است. ما کلمات کلیدی و صفحات فرود آنها را بررسی می کنیم. این کار به موفقیت کمپین شما در مزایده گوگل ادوردز، کاهش ریسک تبلیغات و طراحی صفحه فرود شما بسیار کمک می کند.

تبلیغ در گوگل

بررسی کمپین تبلیغاتی

بعد از تایید تبلیغ توسط گوگل، وضعیت کمپین بررسی می شود و پیشنهادات لازم جهت افزایش امتیاز کیفی کلمات کلیدی، تغییرات در صفحه فرود تبلیغ، تغییر در تنظیمات سفارشی شما  و کلمات کلیدی در صورت نیاز ارائه می شود.

تبلیغات در گوگل

دسترسی به پنل گوگل ادوردز

شما دسترسی کامل به حساب خود در گوگل ادوردز خواهید داشت و می توانید وضعیت کمپین، میزان بودجه مصرف شده، تعداد کلیک ها و … را مشاهده کنید. البته ما پیشنهادات خود در زمینه تغییر میزان بودجه روزانه و تغییرات احتمالی به شما اعلام خواهیم کرد.

ویژگی های انتخاب خدمات ثمین برای تبلیغات در گوگل

دلایل مهم برای استفاده از خدمات تبلیغ در گوگل ما

1
2
3
4
5
6
7
8
9
1

انتخاب نامحدود کلمات کلیدی

2

راه اندازی کمپین در کمتر از ۱۵ دقیقه

3

مشاوره انتخاب کلید واژه، طراحی صفحه فرود و متن آگهی

4

تعیین زمانبندی نمایش تبلیغ، موقعیت مکانی

5

نمایش تبلیغ در گوگل فارسی

6

مشاوره راه اندازی کمپین توسط متخصصین ادوردز

7

دسترسی کامل به پنل اصلی گوگل ادوردز

8

نمایش تبلیغ در موبایل و تبلت

9

پشتیبانی ۷*۲۴ (تلفن، ایمیل، تلگرام)

ثمین نماینده رسمی گوگل در زمینه تبلیغات گوگل

ثمین ادوردز، نماینده رسمی گوگل در تبلیغات گوگل

ثمین ادوردز، نماینده رسمی گوگل در زمینه تبلیغات گوگل می باشد. ما به عنوان پارتنر رسمی گوگل و داشتن کارشناسان متخصص ادوردز، با راه اندازی کمپین تبلیغاتی شما، بهینه سازی مستمر ان مطابق با اخرین تغییرات در گوگل، بازگشت سرمایه تبلیغاتی شما را تضمین خواهیم کرد.

تعرفه تبلیغات در گوگل

شروع قیمت از ۳۳۰ هزارتومان

شروع قیمت از ۶۴۱ هزارتومان

شروع قیمت از ۲۴۰ هزارتومان

1
2
3
4
تبلیغات گوگل
1

پیش نمایش کمپین

2

گزارش های کمپین تبلیغاتی

3

تغییرات بودجه

4

کمپین های تبلیغاتی

دسترسی کامل به اکانت اصلی گوگل ادوردز

شفاف تبلیغ کنید!

ثمین ادوردز، جهت شفافیت مالی، آسودگی خیال شما از میزان مصرف شارژ، مشاهده لحظه ای گزارشات، انجام تغییرات در کمپین ( شامل: تغییر بودجه روزانه، هزینه هر کلیک، تغییر استراتژی نمایش تبلیغات و … امکان دسترسی مستقیم و کامل به حساب ادوردز را برای مشتریان فراهم نموده است. این امکان بصورت ۱۰۰درصد رایگان در اختیار مشتریان قرار می دهد. البته نگران نباشید علاوه بر دسترسی اکانت، کارشناسان ما در کنار شما هستند.

دیدگاه مشتریان ما

این متن رو جهت مطالعه کسانی که اولین بار است قصد خرید از ثمین ادوردز رو دارند رو مینویسم.دوستان بنده چند ساله در زمینه اینترنت فعالم و از وبسایت های مشهور بسیار سرویس تبلیغات گوگلی گرفتم. اما تاحالا هیچکدوم مثل ثمین ادوردز به من خدمات و اگاهی و گزارش ندادند.قیمت ها هم در مقایسه با سایتای دیگه عالیه – حتی برای کمترین پلن ها هم گزارش هرشب از طریق تلگرام ارسال میکنه که واقعا دیگه مارو شرمنده میکنه 🙂 – چون سایتای دیگه فقط روی پلن های متوسط به بالا گزارش میدن فقط اقا خلاصه کنم بدون هیچ اغراقی میگم – تبلیغات گوگلی به این خوبی ندیدم

یاسر
یاسردیجی تلگرام

نقطه قوت شما ، ارتباط تنگاتنگ با مشتری و راهنمایی عالی و احساس مسئولیت در مورد کاری که به شما عزیزان محول شده است.

سعید مرادی
سعید مرادیمارال وب

سرویس دهی بسیار عالی، بازدهی بالای تبلیغات و پیگیری های مدام از ویژگی های بارز کارشناسان ثمین می باشد.

امیرحسام شیرکوند
امیرحسام شیرکوندکلینیک آکسون

سرویس دهی بسیار عالی و پیگیری های منظم. تشکر از زحمات و لطفتون.

دکتر شیرین علیان
دکتر شیرین علیانمتخصص دندانپزشکی کودکان و نوجوانان

سرویس دهی شما بسیار عالی می باشد. کارشناسان ثمین، علاوه بر ارسال گزارش روزانه راهنمایی ها و اطلاعات کاملی را در اختیار مشتری می گذارند و این قطعا در انتخاب مشتری تاثیر گذار هست.

حسن حاجی غلامرضا
حسن حاجی غلامرضاسایت نمونه سوالات ارشد

از زحمات شما بابت ارتقاء کیفیت تبلیغ  و پایین آمدن هزینه تبلیغات کمال تشکر رو دارم.

منوچهر مختارپور
منوچهر مختارپورشرکت فنی و خدماتی پاس ایران

راهنمایی های شما در جهت ارتقا اثربخشی تبلیغ وهمچنین پشتیبانی بسیار عالیه خیلی ممنون

جعفر رجبی
جعفر رجبیشرکت خدماتی شربت اوغلو

سرویس دهی شما بسیارخوب و نتیجه بخش می باشد. برایتان ارزوی موفقیت دارم.

دکتر محمد هادى فرجى
دکتر محمد هادى فرجىمتخصص طب فیزیکى و توانبخشى

سرویس دهی هم از نظر سرعت انجام کار و هم از نظر پیگیری و ارسال گزارش عالی است و از نحوه سرویس دهی و برخورد کارکنان آن مجموعه محترم کمال رضایت را داریم. از شما سپاسگزاریم.

مقدسی
مقدسیشرکت مانا بتن سخت اسپادانا
 

سوالات متداول

چرا آژانس تبلیغاتی ثمین را انتخاب کنیم؟

آژانس تبلیغات اینترنتی ثمین، اولین مرکز تخصصی آموزش، مشاوره و انجام تبلیغات در گوگل می باشد که فعالیت خود را از سال ۸۹ آغاز نموده است . ما تا به امروز مقالات تخصصی فراوانی در زمینه دلایل استفاده از تبلیغات در گوگل، نقش تبلیغات در گوگل در برندسازی، روش های کاهش هزینه تبلیغات و افزایش بازدهی آن با هدف آشنایی صاحبان کسب و کارها در مرکز آموزش سایت منتشر نموده ایم. با توجه به سابقه ما در زمینه اجرا، مشاوره و آموزش این اطمینان به شما داده می شود که ما بهترین ها را برای مدیریت کمپین های تبلیغاتی شما داریم. اطمینان برندهای مطرح به ثمین، نوید آن را می دهد که به هدف اصلی خود که رونق  کسب و کار مشتریان می باشد رسیده ایم و هر روز با کسب دانش بیشتر و برنامه ریزی صحیح در این مسیر استوارتر خواهیم بود. راه اندازی کمپین تبلیغاتی خود را به متخصصین تبلیغ در گوگل ثمین واگذار کنید تا تبلیغ را بصورت بهینه و متناسب با هدف تبلیغاتی شما راه اندازی و راهبری کنیم. متاسفانه در ایران، بر خلاف سایر کشورهای دنیا، صاحبان کسب و کار تصور می کنند که  با راه اندازی حساب گوگل ادوردز توسط فروشنده های ارز در ایران و در اختیار گرفتن حساب  ادوردز خود، می توانند کمپین خود را راه اندازی کرده و مدیریت کنند که این کار بسیار زیان ده بوده و سبب می شود بودجه تبلیغاتی خود را هدر داده و تصور کنند که تبلیغات در گوگل بی فایده است. در صورتیکه اینطور نمی باشد و دلیل بی فایده بودن تبلیغاتشان، مدیریت ناصحیح کمپین می باشد. در سراسر جهان، صاحبان کسب و کارها توسط کارتهای اعتباری خود حساب ادوردز راه اندازی کرده و  مبلغی قابل توجه به متخصصین ادوردز پرداخت می کنند که  کمپین تبلیغاتی انها را در گوگل مدیریت و بهینه کنند و این امر سبب کاهش هزینه تبلیغات آنها و افزایش بازدهی تبلیغات آنها می شود. به شما پیشنهاد می کنید راه اندازی کمپین های تبلیغاتی خود را به  متخصصین  ما بسپارید و هزینه تبلیغات خود را هدر ندهید.

بازگشت وجه در صورت عدم رضایت مشتری

بدلیل تخصص بالای کارشناسان ما  تا بحال این مورد رخ نداده است چون کارشناسان ما با  مشاوره صحیح، شما را به هدفتان خواهند رساند. اما اگر به هر دلیل پس از راه اندازی کمپین تبلیغاتی، تمایل به ادامه نمایش تبلیغات نداشته باشید می توانید با ارسال درخواست به ما اعلام نمایید تا کمپین شما متوقف شود. آژانس تبلیغات اینترنتی ثمین هزینه مصرف شده برای تبلیغات شما را محاسبه و از کل مبلغ پرداختی کسر و مابقی را به حساب شما عودت می دهد.

تبلیغات در گوگل چیست؟

تبلیغات در گوگل یا گوگل ادوردز (Google AdWords) مناسبترین روش و مؤثرترین روش تبلیغات اینترنتی است. به کمک تبلیغات در گوگل آگهی وب سایت شما متناسب با بودجه شما در صفحه نخست نتایج جستجوی گوگل و سایتهای مرتبط با آن ( در صورت درخواست شما برای نمایش در شبکه نمایشی گوگل) برای کلمه های کلیدی مد نظر شما نمایش داده می شود. ثمین با توجه به زمینه کاری شما، کلمه های کلیدی و متن تبلیغات مورد نظر شما، وضعیت سایت شما و بودجه ای که برای کار تبلیغات در نظر گرفته اید تبلیغات کلیکی شما در گوگل را برایتان راه اندازی و مدیریت می کند. برای مشاوره و برنامه ریزی کمپین تبلیغات در گوگل خود با ما تماس بگیرید.

پیشنهاد می کنیم  مقاله اختصاصی ثمین در مورد آشنایی با تبلیغات در گوگل است را مطالعه کنید.

محل نمایش تبلیغات در گوگل

تبلیغات گوگل در ۲ جای صفحه نتایج جستجوگر گوگل با توجه به میزان هزینه در نظرگرفته شده برای هر کلمه کلیدی، میزان رقابت برای آن کلمه کلیدی، امتیاز کیفی کلمه کلیدی، میزان تناسب آگهی و کیفیت صفحه فرود نمایش داده می شود.

 • با رنگ متفاوت در بالای صفحه
 • با رنگ متفاوت در پایین صفحه
 محل نمایش تبلیغات در گوگل

محل نمایش تبلیغات در گوگل

مزایای تبلیغات در گوگل

 • قرار گرفتن سایت شما در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل در کمتر از ۱۵ دقیقه به کمک متخصصین ثمین
 • امکان تعیین هزینه برای هر کلمه کلیدی به صورت جداگانه
 • امکان تعیین میزان بودجه روزانه کمپین تبلیغاتی در گوگل
 • پرداخت هزینه فقط به ازای کلیک بر روی آگهی ( گوگل به ازای نمایش آگهی، هزینه از شما دریافت نمی کند)
 • نمایش هدفمند آگهی فقط برای کسانی که کلمه کلیدی مد نظر شما را در گوگل جستجو می کنند.
 • امکان تعریف کلمه کلیدی، گروه آگهی، افزونه های تبلیغاتی بصورت نامحدود
 • امکان تغییر متن آگهی، کلمات کلیدی و سایر تنظیمات انجام شده در زمان فعال بودن کمپین تبلیغاتی
 • امکان دریافت گزارش شفاف از میزان کلیک برروی کلمات کلیدی، میزان نمایش تبلیغ و کلماتی که به واسطه سرچ انها بر روی تبلیغات شما کلیک شده است بصورت لحظه ای، روزانه، هفتگی و دوره ای
 • امکان تعیین مکان نمایش تبلیغ، می توانید اعلام کنید که فقط تبلیغات شما در کشور، شهر یا محدود جغرافیایی مد نظر شما نمایش داده شود
 • امکان تعیین زبانهایی که تبلیغ شما برای انها فقط نمایش داده شود
 • امکان تعیین ساعات نمایش تبلیغ
 • امکان نمایش تبلیغ با امکانات متفاوت در کامپیوتر دسک تاپ، موبایل و تبلت
 • نمایش تبلیغات شما بدون محدودیت زمانی تا وقتیکه شارژ شما تمام نشده است

پیشنهاد می کنیم مقاله اختصاصی ثمین در مورد ۱۰ دلیل استفاده از تبلیغات در گوگل را مطالعه کنید.

آیا تبلیغات در گوگل برای کسب و کار من موثر است؟

این که گوگل ادوردز جهت تبلیغ در گوگل برای کسب و کار شما مؤثر است به عوامل مختلفی بستگی دارد. میزان رقابتی بودن کلید واژه هایی که در مزایده آن شرکت می-کنید و میزان تناسب این کلیدواژه ها با تبدیلات واقعی برای کسب و کار شما از این عوامل هستند. پول خود را روی کلمات کلیدی مناسب سرمایه گذاری کنید و طرح تبلیغاتی شما قوی و کلیک خور باشد.
تخصص آژانس تبلیغاتی ثمین ادوردز تبلیغ در گوگل است. طبق بررسی های ثمین ادوردز در مورد طیف وسیعی از کسب و کارها گوگل ادوردز بسیارکارآمد است. نکته اساسی این است که راه اندازی کمپین تبلیغاتی خود را باید به متخصصین تبلیغ در گوگل واگذار کنید تا تبلیغ رابصورت بهینه و متناسب با هدف تبلیغاتی شما راه اندازی و راهبری کنند. متاسفانه در ایران، بر خلاف سایر کشورهای دنیا، صاحبان کسب و کار تصور می کنند که با راه اندازی حساب گوگل ادوردز توسط فروشنده های ارز در ایران و در اختیار گرفتن حساب ادوردز خود، می توانند کمپین خود را راه اندازی کرده و مدیریت کنند که این کار بسیار زیان ده بوده و سبب می شود بودجه تبلیغاتی خود را از دسته دهند و انوقت تصور می کنند که تبلیغات در گوگل بی فایده است. در صورتیکه اینطور نمی باشد و دلیل بی فایده بودن تبلیغاتشان، مدیریت ناصحیح کمپین می باشد. در سراسر جهان، صاحبان کسب و کارها توسط کارتهای اعتباری خود حساب ادوردز راه اندازی کرده و مبلغی قابل توجه به متخصصین ادوردز پرداخت می کنند که کمپین تبلیغاتی انها را در گوگل مدیریت و بهینه کنند و این امر سبب کاهش هزینه تبلیغات آنها و افزایش بازدهی تبلیغات آنها می شود. به شما پیشنهاد می کنید راه اندازی کمپین های تبلیغاتی خود را به متخصصین ادوردز بسپارید و هزینه تبلیغات خود را هدر ندهید.

مدت زمان فعال شدن نمایش تبلیغات در گوگل چقدرمی باشد؟

پس از سفارش و ارسال اطلاعات توسط شما، کارشناسان ثمین اطلاعات ارسالی را بررسی کرده و پیشنهادات خود را به شما ارسال می کنند و بعد از تایید، تقریبا تبلیغات ظرف ۱۵ دقیقه ثبت می شود. بعد از آن باید کمی صبر کنید تا گوگل تبلیغ را بررسی و فعال کند. بدلیل اینکه حساب تبلیغات ثمین از نوع همکاران رسمی و مورد تایید گوگل می باشد در بیشتر اوقات تبلیغ را در کمتر از ۱۰ دقیقه فعال می کند.

تماس