درباره ما

معرفی ثمین ادوردز


آژانس تبلیغات اینترنتی ثمین، اولین مرکز تخصصی، آموزش، مشاوره و اجرای تبلیغات در گوگل می باشد که با عنوان تجاری ثمین ادوردز فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ اغاز نموده است. تنها هدف ما در تعامل با مشتریان حفظ و ارتقای استانداردهای کاری و تلاش همه جانبه برای افزایش کیفیت خدمات ارایه شده به مشتریان و جلب اعتماد کامل ایشان و فراهم آوردن فضایی است که مشتریان بتوانند با آسودگی خاطر به کسب و کار خود بپردازند.

معرفی ثمین ادوردز

آژانس تبلیغات اینترنتی ثمین، با نام تجاری ثمین ادوردز، اولین مرکز تخصصی آموزش، مشاوره و اجرای تبلیغات در گوگل می باشد که فعالیت خود را از سال ۸۹ آغاز نموده است . ثمین ادوردز دارای نمایندگی رسمی تبلیغات در گوگل می باشد.

مشاهده گواهینامه رسمی پارتنری ثمین ادوردز

ما می دانیم که موفقیت بازاریابی آنلاین با درک جامع از نیازها و اهداف بازاریابی منحصر به فرد شما آغاز می شود. اینترنت فرصت های فراوانی را برای کسب و کارها فراهم می کند تا با استفاده از ایجاد کمپین های تبلیغاتی کسب و کار خود را رونق دهند. ما به شما با ارائه استراتژیهای اثبات شده و نتایج واقعی آن کمک خواهیم کرد تا با کمترین هزینه، بیشترین نرخ بازگشت سرمایه را داشته باشید. وجه تمایز ثمین، کارشناسان با تجربه و متخصص آن می باشد که دارای بالاترین سطح دانش در زمینه تبلیغات اینترتی هستند. با توجه به سوابق و دانش تیم تخصصی آژانس تبلیغات اینترنتی ثمین، پیشنهاد ما این است که برای رونق کسب و کار خود در کمترین زمان و درآمد زایی، تبلیغات خود را به ما بسپارید.

خدمات تخصصی ثمین:

چرا ثمین ادوردز را انتخاب کنیم؟

هدف ما در تعامل با مشتریان حفظ و ارتقای استانداردهای کاری و تلاش همه جانبه برای افزایش کیفیت خدمات ارایه شده به مشتریان و جلب اعتماد کامل ایشان و فراهم آوردن فضایی است که مشتریان بتوانند با آسودگی خاطر به کسب و کار خود بپردازند.

برای رسیدن به این هدف خود را ملزم به رعایت موارد زیر می دانیم:

  • رسیدگی به سفارشها و درخواستها در اسرع وقت و با کمترین تأخیر ممکن
  • پشتیبانی ۲۴ ساعته خدمات مشتریان در تمام روزهای سال حتی روزهای تعطیل
  • بررسی برندهای مطرح و رقبای مشتریان با هدف شناسایی سهم بازار انها و ایجاد بانک اطلاعاتی
  • ایجاد کمپین های تبلیغاتی موثر بر اساس آخرین استانداردهای تدوین شده جهانی
  • بررسی کلیدواژه های منتخب مشتریان برای تعیین اینکه چه کلماتی توانایی ارائه بهترین رقابت در مزایده گوگل ادوردز را دارند.
  • بررسی منظم کمپین های تبلیغاتی با هدف افزایش بهره وری تبلیغات، کاهش نرخ کلیک، افزایش بازگشت سرمایه
  • دانش افزایی کارشناسان ثمین بطور منظم با هدف افزایش نرخ بازگشت سرمایه کمپین های تبلیغاتی مشتریان
  • اعمال کلیه مراقبتهای امنیتی برای اطمینان از محفوظ ماندن اطلاعات کاربران

کمپین های تبلیغاتی راه اندازی شده تا به امروز

۳۰۵

تعداد مدیریت اکانت ادوردز

۱۸۵۲

تعداد اکانت مدیریت شده ادوردز

۶۹۵

تعداد اکانت اختصاصی ادوردز