,

راهنمای کامل انتخاب کلید واژه مناسب برای تبلیغات در گوگل

تبلیغات در گوگل انتخاب کلیدواژه ها و کلمه کلیدی

جست­جو کلیدواژه یا همان کلمه کلیدی ، اساس و نکته کلیدی هر کمپین بازاریابی آنلاین به خصوص در تبلیغات در گوگل است. هدف از جستجوی کلیدواژه پی بردن به موضوع جستجوی مخاطبان هدف‌گیری شده و آنچه را که در واقع برای این کلمات کلیدی باید رتبه‌بندی شود می‌باشد. بدون دانستن اینکه چه کلمات کلیدی را باید هدف قرار دهید، چطور می‌توانید به‌ طور مؤثر وب‌سایت خود را بهینه‌سازی کنید و کمپین های هدفمند تبلیغات در گوگل راه اندازی کنید؟ ادامه مطلب …

,

راهنمای کامل ایجاد کمپین تبلیغات در گوگل ادوردز

کمپین تبلیغاتی گوگل ادوردز تبلیغات در گوگل تبلیغ در گوگل خرید اکانت گوگل ادوردز

کمپین تبلیغاتی گوگل ادوردز یکی از اساسی‌ترین بخش‌های پلتفرم تبلیغ در گوگل است. اگر بخواهید کسب‌وکار بازاریابی خود را بهبود ببخشید، لازم است که به نحوه ایجاد و تنظیم کمپین‌های جستجوی گوگل تسلط کافی داشته باشید.

با استفاده از کمپین تبلیغاتی گوگل ادوردز شما قادر خواهید بود کسب­ و کار خود را در رتبه اول نتایج جستجوی گوگلی افراد، وقتی موضوعی مشابه یا در زمینه کاری شما را جستجو می‌کنند قرار دهید.

ادامه مطلب …

,

راهنمای کامل بازاریابی مجدد یا ریمارکتینگ در گوگل ادوردز

کمپین بازاریابی مجدد گوگل ادوردز تبلیغات در گوگل تبلیغ در گوگل

ریمارکتینگ در ادوردز یا بازاریابی مجدد یکی از قابلیت های کاربردی تبلیغات در گوگل می باشد. اجازه دهید آماری را با شما به اشتراک بگذاریم. طبق شواهد موجود، تنها حدود ۳ درصد بازدیدهای یک سایت منجر به خرید می‌شود. این آمار با این اعداد و ارقام، تا حدی نگران‌کننده است. از طرفی این آمار می‌تواند انگیزه‌ای باشد تا شما وقت بیشتری را صرف کمپین‌های بازاریابی خود کنید. راه‌هایی وجود دارد که نه‌تنها مشتریان را به بازدید از سایت می‌کشاند، بلکه آن‌ها را متقاعد به خرید از شما خواهد کرد. یکی از این راه‌ها به‌کارگیری کمپین بازاریابی مجدد گوگل ادوردز در کمپین تبلیغ در گوگل است.ولی ابتدا باید بدانید کمپین بازاریابی مجدد گوگل ادوردز یا همان ریمارکتینگ چیست.

ادامه مطلب …

,

با سیستم تبلیغات جیمیلی گوگل آشنا شوید

تبلیغات جیمیلی گوگل تبلیغات در گوگل گوگل ادوردز

روش های تبلیغات در گوگل بسیار گسترده و متنوع است. اما به تایید بسیاری از افراد عادی و کارشناسان، در بین تمام پلتفرم های ارتباطی، هیج چیز نمی­‌تواند جای لذت دریافت نامه­ای دست نوشته که به صندوق پستی خانه شما انداخته می‌شود، به خصوص از کسی که به آن علاقه دارید، را بگیرد. بنا به بسیاری از این دلایل اینچنینی، برندهای تجاری در صدد بوجود آوردن دوباره چنین احساسی در ذهن من و شما هستند. گاهی شاید خرید کردن لذت بخش باشد ولی گرفتن تخفیف ۲۰ درصدی از یک وسیله جدید آن هم فقط با یک نامه، احساس هیجان زیادی در ما ایجاد می‌­کند. تبلیغات جیمیلی گوگل می‌کوشد تا در بستری مدرن حس گرفتن یک نامه خوشحال کننده را در شما تحریک کند. تبلیغات جیمیلی گوگل می‌تواند در بین نوشته های خشک و بی روح سایر جیمیل ها، باعث یک لبخند روی لبان شما شود. به همین علت مطالب این پست را برای شما گرداوری کرده ایم.  هر انجه که شما برای تبلیغات جمیلی گوگل یا Gmail Ad نیاز دارید مرور خواهد شد تا بتوانید از یکی از محبوب ترین پلتفرم­های گوگل با ۲/۱ میلیارد کاربر استفاده لازم را ببرید.

ادامه مطلب …

,

هرچه باید درباره کلمات کلیدی کم جستجو برای تبلیغات در گوگل بدانیم

گوگل adwords تبلیغات در گوگل تبلیغ گوگلی

تبلیغات در گوگل گاهی حتی برای حرفه‌ای‌ها هم چالش برانگیز است. تیم‌های خدمات مشتریان و  پشتیبانی فروش معمولا با سوالات پیچیده‌ای از سوی صاحبان مشاغل و سفارش دهندگان تبلیغات گوگل روبرو می‌شوند که عموما آن‌ها درباره انتخاب کلمه کلیدی برای تبلیغ در گوگل است. بخش عمده‌ای از این سوالات درباره کلمات کلیدی کم جستجو یا Low Search Volume Keywords هستند.

ادامه مطلب …

,

نسخه جدید گوگل ادوردز چه تغییری کرده است؟

نسخه جدید گوگل ادوردز

پس از گذشت یک سال از تغییراتی که گوگل در AdWords Experience یا سرویس تبلیغات در گوگل ایجاد کرد و با آن موجی از تغییرات و البته سردرگمی ها را در بین مدیران وب سایت ها به راه انداخت، حالا نوبت به نسخه جدید گوگل ادوردز رسیده و یک بار دیگر باید شاهد تغییر استراتژی های مدیریتی در بین وب سایت ها باشیم. به گفته معاون ارشد بخش تبلیغات گوگل، جهان امروز پر از کاربران کنجکاو، علاقمند و البته بی صبر است و تبلیغات و علی الخصوص تبلیغات در گوگل باید به صورت هدفمند و مرتبط با نیازهای هر کاربر برای او نمایش داده شود. او اعتقاد دارد “اگر ارزش گذاری به کاربران در تبلیغات لحاظ نشود آنها هم ارزشی برای تبلیغات قائل نخواهند شد”.  آشنایی با نسخه جدید گوگل ادوردز و سیاست های تبلیغات گوگلی می تواند نقش بسیار پررنگی در پیشرفت یک مجموعه داشته باشد و نادیده گرفتن آنها هم بدون شک با توجه به قدرت گوگل منجر به از بین رفتن تمامی تلاش های توسعه دهندگان می شود. به همین منظور بهتر است از یک تیم متخصص در زمینه تبلیغات در گوگل ادوردز استفاده شود. در ادامه با ۱۱ مورد از جدی ترین و مهم ترین تغییرات اعلام شد در نسخه جدید گوگل ادوردز آشنا خواهید شد.

ادامه مطلب …

,

ایرادات کمپین تبلیغاتی google adwords چه مواردی هستند؟

google adwords دوازده اشتباه در تبلیغات گوگل ادوردز

تبلیغات در google adwords کار سخت و دلهره‌آوری است. تبلیغ در گوگل آن هم طوری که مرتکب هیچ اشتباهی نشوید، زمان ‌برده و صبر و تحمل زیادی می‌خواهد. بسیاری از مدیران کمپین‌های کلیکیِ موفق قادر به تشخیص ارورهای google adwords در کمپین‌هایی خود نیستند. البته گاهی اوقات اعتماد به نفس بیش از حد مدیران نیز عامل چنین فجایعی هست. این نشانه‌ها کافی است تا بودجه‌ی شما، پیش از آنکه متوجه مشکل شوید تَه بکشد! رسیدگی به هر یک از ارورهای google adwords تا ۷۰ درصد باعث افزایش سطح درآمد یا صرفه‌جویی ماه‌ها زمان می‌شود. لیست حاضر تعدادی از ارورهای google adwords را معرفی کرده است.

ادامه مطلب …

,

روانشناسی زبان برای تبلیغات در گوگل

موفقیتِ تبلیغات در گوگل با استفاده از کمپین‌های پرداخت به ازای کلیک (PPC) ممکن است وابستگی مستقیمی با زبان و شیوه‌ی بیان شما داشته باشد. در این مقاله بهبود تبلیغ در گوگل با روانشناسی زبان برای تبلیغات در گوگل را آموزش می‌دهیم. سوفی تورتون (Sophie Turton) سرپرست محتوا و روابط عمومی شرکت Bozboz در کنفرانس برایتون‌سئو، ترفندهای مفیدی جهت بهبود زبان مورد استفاده در تبلیغات کلیکی گوگل ارائه کرده است. به گفته‌ی وی، مردم کارِ شما را نمی‌خرند بلکه دلیل کار شما را می‌خرند. برای آن‌ها کاری که انجام می‌دهید اهمیتی ندارد بلکه چرایی انجام آن کار که شما را از دیگران متمایز می‌کند اهمیت دارد. این چیزی است که باعث افزایش اثربخشی یک پیام می‌شود. در ادامه با ترفند‌های روانشناسانه سوفی تورتون جهت بهبود تبلیغات کلیکی گوگل آشنا خواهیم شد.

ادامه مطلب …

,

آخرین تغییرات گوگل ادوردز در سال ۲۰۱۸ – بخش سوم

گوگل adwords تغییرهای گوگل ادوردز گوگل ادوردز (google adwords)

در قسمتهای قبل بررسی تغییرات در گوگل گفتیم تبلیغات در گوگل با محیط جدید گوگل ادوردز (google adwords) اگرچه رنگ و لعاب تازه‌ای یافته ولی به خاطر تغییرات زیادِ رابط کاربری، عوض شدن جای المان‌ها و حتی اضافه شدن فیچرهای جدید، کاربران را سردرگم کرده، بخصوص آن‌هایی که مخالف تغییرات هستند. به هر روی، بعد از عادت کردن به محیط جدید، پی خواهید برد که تبلیغ در گوگل نسبت به قبل نه‌تنها سخت‌تر نشده بکه آسان‌تر هم شده است. آخرین بخش بررسی تغییرات گوگل ادوردز (google adwords)در سال ۲۰۱۸ (بخش اول، بخش دوم) را اختصاص می‌دهیم به تغییرات جدید تجربه‌ی کاربری ادوردز و فیچرهای جدیدی که قاعده‌ی بازی را عوض کرده‌اند. فیچرهایی که تبلیغات گوگلی شما را درست به مخاطبانی که باید، نشان می‌دهند. بخوانید تا بدانید!

ادامه مطلب …

,

آخرین تغییرهای گوگل ادوردز در سال ۲۰۱۸ – بخش دوم

گوگل adwords تغییرهای گوگل ادوردز گوگل ادوردز (google adwords)

با قسمت دوم از مقاله‌ی تغییرات گوگل ادوردز در سال ۲۰۱۸ خدمت شما هستیم. در سال جاری ابزار اصلی تبلیغات در گوگل یعنی گوگل ادوردز دو آپدیت بزرگ را تجربه کرده است. یکی افزایش غنای گزارش صفحات فرود است و دیگری افزایش دقت در تطابق مشتری. چیزهای دیگری هم هست که در این مقاله بررسی خواهیم کرد. برای بهبود تبلیغ در گوگل، اطلاع تغییرهای گوگل ادوردز کمک‌کننده است. خب، برویم سروقتشان!

ادامه مطلب …

,

آخرین تغییرات گوگل adwords در سال ۲۰۱۸ – بخش اول

گوگل adwords تغییرهای گوگل ادوردز گوگل ادوردز (google adwords)

گوگل adwords مثل فیسبوک و اینستاگرام پشت سرهم بروزرسانی ارائه نمی‌دهد ولی این به معنی کم‌اهمیت بودن این بروزرسانی‌ها نیست. از زمان معرفی رابط کاربری جدید گوگل adwords که اواخر سال ۲۰۱۷ اتفاق افتاد، بهبودهای جدیدی به منظور بارورسازی بیشتر تبلیغات در گوگل ادوردز حاصل شده است. اکنون تبلیغ در گوگل با صرف زمان کمتری آماده می‌شود. دو مورد از این بروزرسانی‌ها بر رشد دسترسی با استفاده از تبلیغات ویدیویی و استفاده از افزونه‌ی موقعیت جغرافیایی برای یوتیوب تمرکز یافته‌اند. موارد دیگری نیز هستند که به صورت کامل در این مقاله و قسمت‌های بعدی آن بررسی خواهیم کرد.

ادامه مطلب …

,

تبلیغات در گوگل با استفاده از هدف‌گذاری کلیدواژه‌های رقبا

تبلیغات در گوگل با استراتژی هدف‌گذاری رقبا و هدف‌گذاری کلیدواژه‌های رقبا

تبلیغات در گوگل به یاری رقبای قدرتمند مقاله‌ای دو قسمتی است که در بخش نخست، مقدمات و هشدارهایی که در هنگام استفاده از این روش تاکتیکی بایستی مدنظر قرار می‌دادید بیان شد. در این پست و در ادامه قسمت اول، با معرفی ۳ روش موثر و ایمن در مورد هدف‌گذاری کلیدواژه‌های رقبا ، بخش دوم و پایانی این مقاله را به پایان می‌بریم. از آنجایی که تبلیغ در گوگل با این شیوه، مستلزم رعایت جزئیات فراوان و ملاحظات امنیتی بالایی است که در این مقاله تنها گوشه‌ای از آن بیان شده، توصیه می‌کنیم جهت آسودگی خاطر، کار را به دست کارشناسان زبده‌ی ثمین بسپارید.

ادامه مطلب …