شرایط خدمات

توافقنامه


کلیه خریداران سرویسهای آژانس تبلیغاتی ثمین، موظف به رعایت کلیه شرایط و مقررات مندرج در این توافقنامه می باشند. ثبت سفارش مستلزم پذیرش موارد درج شده در این توافقنامه است و لینک این صفحه در مرحله آخر ثبت سفارش در معرض دید خریدار قرار می گیرد. این شرایط برای تضمین رعایت قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران، حقوق سایر خریداران ثمین و دیگر کاربران اینترنت، قوانین شرکتهای فراهم کننده سرویسهای ثمین حسب مورد و رفع موارد اختلافی تدوین شده است.

توافقنامه

این شرایط برای تضمین رعایت قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران، حقوق سایر خریداران ثمین و دیگر کاربران اینترنت، قوانین شرکتهای فراهم کننده سرویسهای ثمین حسب مورد و رفع موارد اختلافی تدوین شده است. این مقررات جامع نیست و ثمین حق اصلاح آنها را در هر زمان بدون نیاز به اطلاع صریح به خریدار پس از انتشار تغییرات در صفحه «ضوابط استفاده از سرویسها» در وب سایت ثمین برای خود محفوظ می داند.

قوانین اختصاصی تبلیغات

۱- امکان تبلیغات روی سایت های ریدایرکت وجود ندارد و سایت می بایست از حالت ریدایرکت خارج و بصورت پارک دامین در بیاید.

۲- اگر سرویس خریداری شده از نوع اکانت اختصاصی باشد، بعد از پرداخت هزینه و انجام احراز هویت مشتری، در کمتر از ۱ ساعت اداری اکانت اصلی گوگل ادوردز ایجاد و دسترسی استاندارد برای خریدار از طریق ایمیل ارسال می شود.

۳- اگر سرویس خریداری شده از نوع مدیریت اکانت توسط تیم فنی ثمین باشد، بعد از ثبت سفارش و پر نمودن فرم تبلیغات، در کمترین زمان تبلیغات توسط تیم فنی ثمین، ایجاد و بعد از تایید نتیجه اعلام می شود. سپس دسترسی خواندن، جهت نمایش گزارش ها و وضعیت کمپین ارسال می شود.

۴- مشتری متعهد می گردد در خصوص موارد زیر درخواست تبلیغات ندهد:

  • امکان فعالسازی تبلیغات که محتوی آن خلاف موازین جمهوری اسلامی ایران می باشد وجود ندارد.
  • فروش آنلاین دارو
  • سایت های شرط بندی
  • سایت های باینری آپشن
  • سایت های فیشینگ
  • سایت های ارز دیجیتال
  • سایت های افزایش لایک و ممبر برای شبکه های اجتماعی

به اطلاع می رسانیم در صورت سفارش تبلیغات برای موارد ذکر شده در بند ۴، حساب کاربری شما مسدود خواهد شد.

توجه: توصیه می شود قبل از خریداری سرویس، اگر موضوع کسب و کار شما، خاص می باشد حتما با تیم پشتیبانی ثمین مشورت کنید.

۵- در صورت ساسپند شدن تبلیغات بدلایل مسائل مالی، ۱۰۰ درصد مسئولیت ان به عهده ثمین می باشد و هزینه پرداختی آنی عودت داده می شود اما اگر تبلیغات شما بدلیل متن تبلیغات باشد ثمین درخواست عودت وجه را به گوگل ارسال می کند بعد از عودت وجه ( ۱۴-۳۰ روز زمان می برد) هزینه عودت داده می شود و کارمزد شارژ و مدیریت اکانت از آن کسر می گردد.

۶- تعهد ثمین جهت فراهم نمودن دسترسی کاربر به حساب ادوردز، فقط به اندازه شارژ خریداری شده توسط مشتری در تمامی سرویس ها ( اختصاصی و مدیریت شده) می باشد و ثمین بعد از اتمام شارژ خریداری شده، دسترسی کاربر را از اکانت ادوردز بطور کامل حذف خواهد کرد و کاربر فقط ۱ هفته از زمان اتمام شارژ مهلت جهت شارژ و دسترسی به اکانتی که در اختیار آن قرار داده ایم دارد.

۷- در صورت دریافت کوپن تخفیف که گوگل به پارتنرهای رسمی خود ارائه می کند، ثمین انها را به مشتریانی که در خرید اول ۵۰۰ دلار (یا معادل ارزی) یا بیش از ۵۰۰ دلار خریداری کرده باشند و علاوه بر آن در طی یک ماه اقدام به شارژ منظم اکانت خود کنند( شرایط را از بخش فروش سوال کنید) ، برای یکبار ارائه خواهد کرد و ان نیز مشروط به دریافت کوپن تخفیف از سمت گوگل می باشد و ثمین در این مورد تصمیم گیرنده نهایی می باشد و مشتری حق اعتراض ندارد.در نتیجه اگر دریافت پروموشن برای شما حائز اهمیت می باشد قبل از خرید از بخش فروش استعلام شرایط دریافت پروموشن را بگیرید.
توجه: برای اکانتهای اختصاصی با شارژ ۵۰۰ یا بیش از ۵۰۰ دلار اکانت جدید ساخته می شود و برای اکانتهای زیر ۵۰۰ دلار اکانت قدیمی به مشتری تحویل داده می شود. اگر به هر دلیلی اکانت جدید برای خرید زیر ۵۰۰ دلار ساخته شود و به ان پروموشن تعلق گیرد به مشتری ارائه نخواهد شد.

۸- اگر به هر دلیلی، مشتری در زمان فعال بودن تبلیغات از نوع مدیریت شده ، پشیمان شود ثمین معادل با شارژ باقی مانده، هزینه را به مشتری عودت خواهد داد. اکانت اختصاصی به هیچ وجه، عودت وجه ندارد.

۹- مدت زمان عودت وجه تبلیغات مدیریت شده، ۱۴ روزکاری از زمان اعلام مشتری می باشد.

۱۰- هزینه انتقال عودت وجه، به عهده مشتری می باشد.

۱۱- بعد از فعالسازی کمپین باید طی ۱ ماه از زمان شارژ اکانت، ان را مصرف کنید در غیر اینصورت اکانت بدون اطلاع رسانی لغو و هزینه شارژ باقی مانده مطابق با قیمت خرید،  پس از درخواست توسط مشتری، عودت داده می شود.

۱۲- ثمین ادوردز، قبل از فعالسازی تبلیغ، می توانید از خریدار، درخواست ارسال مدارک شامل، تصویر کارت بانکی، تصویر کارت ملی و شماره تلفن ثابت داشته باشد و در صورت عدم احراز هویت تبلیغات مشتری فعال نخواهد شد.

۱۳-اکانت های تبلیغات در گوگل تا ۱۰ روز پس از اتمام شارژ توسط ثمین ادوردز نگهداری و در صورت عدم تمدید در این مدت حذف می گردند.

۱۴-مشتریانی که برای بار اول اقدام به ثبت سفارش می نمایند، علاوه بر تایید شماره همراه خود موظف به پرداخت بصورت کارت به کارت می باشند و سپس برای تمدید اکانت خود می توانند از درگاه پرداخت آنلاین استفاده بفرمایند.