شرایط خدمات

توافقنامه


کلیه خریداران سرویسهای آژانس تبلیغاتی ثمین، موظف به رعایت کلیه شرایط و مقررات مندرج در این توافقنامه می باشند. ثبت سفارش مستلزم پذیرش موارد درج شده در این توافقنامه است و لینک این صفحه در مرحله آخر ثبت سفارش در معرض دید خریدار قرار می گیرد. این شرایط برای تضمین رعایت قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران، حقوق سایر خریداران ثمین و دیگر کاربران اینترنت، قوانین شرکتهای فراهم کننده سرویسهای ثمین حسب مورد و رفع موارد اختلافی تدوین شده است.

توافقنامه

این شرایط برای تضمین رعایت قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران، حقوق سایر خریداران ثمین و دیگر کاربران اینترنت، قوانین شرکتهای فراهم کننده سرویسهای ثمین حسب مورد و رفع موارد اختلافی تدوین شده است. این مقررات جامع نیست و ثمین حق اصلاح آنها را در هر زمان بدون نیاز به اطلاع صریح به خریدار پس از انتشار تغییرات در صفحه «ضوابط استفاده از سرویسها» در وب سایت ثمین برای خود محفوظ می داند.

قوانین اختصاصی تبلیغات

۱- امکان تبلیغات روی سایت های ریدایرکت وجود ندارد و سایت می بایست از حالت ریدایرکت خارج و بصورت پارک دامین در بیاید.
۲- اگر سرویس خریداری شده از نوع تحویل اکانت باشد، بعد از پرداخت هزینه، در کمتر از ۱ ساعت اداری اکانت اصلی گوگل ادوردز ایجاد و دسترسی برای خریدار از طریق ایمیل ارسال می شود.
۳- اگر سرویس خریداری شده از نوع مدیریت اکانت توسط تیم فنی ثمین باشد، بعد از ثبت سفارش و پر نمودن فرم تبلیغات، در کمترین زمان تبلیغات توسط تیم فنی ثمین، ایجاد و بعد از تایید نتیجه اعلام می شود. سپس دسترسی جهت نمایش گزارش ها و وضعیت کمپین ارسال می شود.
۴- مشتری متعهد می گردد در خصوص موارد زیر درخواست تبلیغات ندهد:

  • امکان فعالسازی تبلیغات که محتوی آن خلاف موازین جمهوری اسلامی ایران می باشد وجود ندارد.
  • فروش آنلاین دارو
  • سایت های شرط بندی
  • سایت های باینری آپشن
  • سایت های فیشینگ

به اطلاع می رسانیم در صورت سفارش تبلیغات برای موارد ذکر شده در بند ۴، حساب کاربری شما مسدود خواهد شد.

توجه: توصیه می شود قبل از خریداری سرویس، اگر موضوع کسب و کار شما، خاص می باشد حتما با تیم پشتیبانی ثمین مشورت کنید.
۵- در صورت ساسپند شدن تبلیغات بدلایل مسائل مالی، ۱۰۰ درصد مسئولیت ان به عهده ثمین می باشد و هزینه پرداختی آنی عودت داده می شود اما اگر تبلیغات شما بدلیل متن تبلیغات باشد ثمین درخواست عودت وجه را به گوگل ارسال می کند بعد از عودت وجه ( ۱۴-۳۰ روز زمان می برد) هزینه عودت داده می شود.
۶- تعهد ثمین جهت فراهم نمودن دسترسی کاربر به حساب ادوردز، فقط به اندازه شارژ خریداری شده توسط مشتری در تمامی سرویس ها ( اختصاصی و مدیریت شده) می باشد و ثمین بعد از اتمام شارژ خریداری شده در صورت عدم تمدید، دسترسی کاربر را از اکانت ادوردز بطور کامل حذف خواهد کرد.
۷- در صورت دریافت کوپن تخفیف که گاهی اوقات گوگل به پارتنرهای رسمی خود ارائه می کند، ثمین انها را به مشتریانی که ماهانه بیش از ۱۰۰۰ کرون هزینه تبلیغات می کنند برای یکبار ارائه خواهد کرد و ان نیز مشروط به دریافت کوپن تخفیف از سمت گوگل می باشد و ثمین در این مورد تصمیم گیرنده می باشد.
۸- اگر به هر دلیلی، مشتری در زمان فعال بودن تبلیغات از نوع مدیریت شده ، پشیمان شود ثمین معادل با شارژ باقی مانده، هزینه را به مشتری عودت خواهد داد. اکانت اختصاصی به هیچ وجه، عودت وجه ندارد.
۹- مدت زمان عودت وجه تبلیغات مدیریت شده، ۷ روزکاری از زمان اعلام مشتری می باشد.
۱۰- هزینه انتقال عودت وجه، به عهده مشتری می باشد.
۱۱- ثمین ادوردز، قبل از فعالسازی تبلیغ، می توانید از خریدار، درخواست ارسال مدارک شامل، تصویر کارت بانکی، تصویر کارت ملی و شماره تلفن ثابت داشته باشد و در صورت عدم احراز هویت تبلیغات مشتری فعال نخواهد شد.