تعداد نمایش: 504 بازدید

تبلیغات با گوگل ادوردز آنقدرها هم سخت نیست!

,
ایجاد تبلیغات با گوگل ادوردز سخت نیست

حتماً تا حالا با برخی از ابزارها و خدمات گوگل کار کرده اید و می‌دانید که کار کردن با گوگل تنها کمی از آب خوردن سخت‌تر است. مگر این‌که برای آب خوردن‌تان آداب و مقررات و شرایط خاصی داشته باشید و از هر لیوانی و هر آبی نخورید! ایجاد تبلیغات با گوگل ادوردز هم چندان تفاوتی با دیگر سرویس‌های گوگل ندارد. شما می‌توانید به سادگی صاحب یک تبلیغ در صفحه اول نتایج جست‌جوی گوگل شوید، البته که اگر توقعات دقیق‌تری داشته باشید و ظرافت کار هم برایتان مهم باشد گوگل ادوردز هم پا به پای خواسته های شما جلوه گری خواهد کرد.

چرا تبلیغات با گوگل ادوردز انتخاب درستی است؟

در سیستم تبلیغات با گوگل ادوردز شما می‌توانید تعیین کنید تبلیغات‌تان برای کاربران کجایی و در چه زمان‌هایی به نمایش درآید؛ چند بار در روز نمایش داده شود؛ به یک کاربر خاص چند بار نمایش داده شود؛ چقدر در روز برایتان هزینه داشته باشد؛ و در چه سایت‌هایی دیده شود.

اما اساس کار تبلیغات با گوگل ادوردز خیلی آسان است: شما تعدادی عبارت دارید که به زمینه کارتان مرتبط است و می‌خواهید وقتی کسی در گوگل این عبارت‌ها را جست‌جو می‌کند آگهی سایت شما را هم ببیند. به این‌ها کلیدواژه می‌گویند.

یک حساب ادوردز تهیه می‌کنید؛ کلیدواژه های خود را انتخاب می کنید، متن تبلیغ خود را تعیین می‌کنید، آدرس وب‌سایت خود را به گوگل می‌دهید و معلوم می‌کنید که چگونه پرداخت‌هایتان را به گوگل انجام می‌دهید. البته این بخش آخر با وجود بی‌میلی شما برای گوگل مهم‌ترین بخش است. به همین دلیل در عمل شما باید اول تعیین کنید که چگونه پول گوگل را می‌دهید! بیش تر راه به همین سادگی پیموده شده است.

نشان دادن تبلیغات برای شما هزینه ای ندارد، مگر این که برای انواع خاصی از تبلیغات خودتان خواسته باشید به ازای نمایش آگهی پول بدهید و کلیک شدن روی آگهی برایتان اهمیت کم‌تری داشته باشد. در غیر این حالت شما تنها و تنها وقتی به گوگل پول می‌دهید که کاربری بر روی تبلیغ شما کلیک کند و از وب‌سایت‌تان بازدید کند.

این مطلب را از دست ندهید : ۱۰دلیل برای استفاده از تبلیغات در گوگل ادوردز

سیاست تبلیغاتی گوگل

گوگل با هر کسی کار نمی‌کند -یا این طور ادعا می‌کند- و ساز و کارهای کنترلی و سیاست گذاری هایی برای کنترل محتوای این تبلیغات و وب‌سایت‌های تبلیغ شده دارد. برای نمونه گوگل برای تبلیغات محتواهای غیراخلاقی، نقض قوانین کپی رایت، تبلیغات مشروبات الکلی، داروها، محصولات تقلبی و… محدودیت‌ها و ممنوعیت‌هایی دارد. گوگل برای شکل وب‌سایت تبلیغ شده هم شرایطی قایل است؛ تبلیغ وب‌سایت‌های کپی شده، وب‌سایت‌های صرفاً تبلیغاتی، دامنه‌های پارک شده، و در کل وب‌سایت‌های بی‌خاصیت بی اشکال نخواهد بود.

این سیاست‌ها جای خرده گرفتن ندارد؛ با این سیاست‌ها گوگل قصد داشته محیط تبلیغاتی قابل اعتمادی برای کاربرانش ایجاد می کند تا کاربران بیش‌تری مایل باشند روی آن‌چه گوگل به عنوان تبلیغ به آن‌ها نشان می‌دهد کلیک کنند.

تبلیغات با گوگل ادوردز سخت نیست. اگر بخواهید خودتان می‌توانید این کار را انجام دهید؛ اما اگر بخواهید دقیقا به سمت هدفی که تعیین کرده‌اید پیش بروید، بهتر است از متخصصان تبلیغات در گوگل استفاده کنید. ثمین ادوردز متخصص تبلغات در گوگل است که شما در آن می‌توانید پس از دریافت مشاوره رایگان، نسبت به راه اندازی کمپین تبلیغات با گوگل ادوردز روی عبارات کلیدی موردنظرتان، اقدام کنید.

 

 

پیدا کردن امتیاز کیفی تبلیغات در حساب کاربری گوگل ادوردز

پیدا کردن امتیاز کیفی تبلیغات در حساب کاربری گوگل ادوردز

حالا که این همه از اهمیت امتیاز کیفی در تبلیغات گوگل ادوردز گفتیم باید بتوانیم امتیاز کیفی کلیدواژه ها را به نحوی در حساب ادوردز ببینیم. واقعیت این است که پیدا کردن امتیاز کیفی تبلیغات در حساب کاربری گوگل ادوردز بسیار ساده است و از چند طریق شدنی است. ۱-پیدا کردن امتیاز کیفی تبلیغات در […]

۰ comments
ضوابط محتوایی متن آگهی ضوابط محتوای متن آگهی

ضوابط محتوای متن آگهی برای تبلیغات در گوگل ادوردز

ضوابط محتوای متن آگهی موردی است که برای تبلیغات در گوگل باید حتما درباره آن بدانید. در ادامه سعی خواهیم کرد تا در ادامه مقاله قبلی که در مورد ضوابط محتوایی متن آگهی بود، موارد بیشتری در این رابطه را بررسی کنیم. ضوابط محتوای متن آگهی برای تبلیغ در گوگل از عبارت‌های ترغیب‌کننده‌ی خیلی عمومی استفاده […]

۰ comments
مدل‌های انطباق کلیدواژه های تبلیغی در گوگل ادوردز

انطباق عبارت در مدل های انطباق کلیدواژه برای تبلیغات در گوگل ادوردز

انطباق عبارت در گوگل ادوردز یکی دیگر از روش‌های تعیین محدوده انطباق کلیدواژه برای تبلیغات در گوگل ادوردز است. انطباق عبارت (Phrase Match) را می‌توان به کلیدواژه های تک کلمه ای یا چند کلمه‌ ای با قرار دادن آنها در بین دو علامت نقل قول به صورت “…” اعمال کرد. در این حالت کل کلیدواژه باید حرف به حرف و […]

۰ comments
تبلیغات در گوگل
1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *