تعداد نمایش: 388 بازدید

مدیریت کلیدواژه های تبلیغاتی گوگل ادوردز: مدیریت کلیدواژه های منفی

مدیریت کلیدواژه های منفی

در حساب تبلیغات گوگل ادوردز کلیدواژه های منفی را می‌توان جداگانه از بخشی در پایین صفحه مدیریت کرد. دو نوع کلیدواژه منفی وجود دارد: سطح گروه آگهی و سطح کمپین. کلیدواژه های منفی یی که در یک کمپین گوگل ادوردز تعریف شوند به تمام آگهی‌های آن کمپین اعمال می‌گردند. اما کلیدواژه های منفی یک گروه آگهی تنها به همان آگهی مربوطند.

برای افزودن کلیدواژه های منفی در پنل تیلیغات در گوگل خود، روی دکمه «+Add» کلیک کنید و کلمات را تایپ یا پیست کنید. برای ویرایش از داخل ردیف کلیدواژه منفی روی آن کلیک کنید. برای ویرایش چند کلیدواژه منفی با هم باکس کنارشان را تیک بزنید و روی دکمه‌ی «Edit» -برای ویرایش- یا «Delete» -برای حذف آن‌ها- کلیک کنید.

برای کلیدواژه های سطح کمپین نیز همین گزینه‌ها وجود دارد، به علاوه قابلیت اضافه ای به نام «لیست‌های کلیدواژه» (Keyword Lists). یک لیست کلیدواژه منفی یک لیست استثنای سطح کمپین است که از بخش «Control Panel and Library» حساب در منوی درختی ایجاد و مدیریت می‌شود.

لیست کلیدواژه منفی - کلیدواژه های تبلیغاتی گوگل ادوردز

جهت نمایش تصویر در سایز بزرگتر برروی آن کلیک کنید.

شما می‌توانید لیست‌های کلیدواژه منفی را ذخیره و در چند کمپین استفاده کرد. این کار مدیریت حساب را ساده تر می‌کند، زیرا هر به روز رسانی یی را در سطح لیست انجام می‌دهید و نه برای هر کمپین یا گروه آگهی.

به اشتراک گذاری لیست‌های کلیدواژه منفی در تبلیغات گوگل

جهت نمایش تصویر در سایز بزرگتر برروی آن کلیک کنید.

تبلیغات در گوگل
0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *